fbpx

Rocznica w Zielonej Górze

Dzień rocznicy jest tym wyjątkowym. To czas, w którym wspominacie moment Waszego poznania. Pochylacie się ku wzlotom i upadkom przyszłości, z nadzieją patrząc w to, co nowe. Naturalnie chcecie więc, aby rocznica była wyjątkowym przeżyciem. Jednocześnie oczekujecie czasu na zadumę, wspominanie, na samych siebie. Jak tego dokonać w Zielonej Górze?

Wybierzcie się na kolację z okazji rocznicy

Dość klasyczna propozycja, która umożliwia swobodną rozmowę z masą emocji, wspomnień i nadziei na wspólną przyszłość. Może jednak zmienić się w wyjątkowy moment, jeśli otoczenie tej konwersacji będzie równie wyjątkowe, co Wasza rocznice. Wybierzcie więc miejsce, w którym możecie liczyć a prywatność. Oddalone od siebie stoliki, najlepiej przesłonięte zasłoną, witrażem, czy elementami roślinnymi będzie tu idealne.
Podczas rocznicowej kolacji istotne są też oczywiście smaki. Polecamy Wam zdecydować się na odmianę od codziennej, domowej kuchni. Spróbujcie czegoś nowego, ekscytującego, co zaskoczy Wasze zmysły. Jeszcze przed rezerwacją stolika w restauracji w Zielonej Górze, popatrzcie na zdjęcia dań, które znajdują się na ich stronach internetowych, czy w Social Mediach. Które fotografie sprawiają, że aż chcecie spróbować tego, co na nich widnieje? Nie zapomnijcie też o winach z Zielonej Góry, które podkreślą niezwykłość tego wieczoru. Podczas rocznicy nie może ich zabraknąć!

Wspólne wyjście do SPA w Zielonej Górze

Próbowaliście kiedyś razem wybrać się na zabiegi w SPA? To fantastyczny pomysł na romantyczną randkę dla dwojga! W otoczeniu błogiego spokoju i odcięci od świata zewnętrznego skupiacie się na niebywałym relaksie swoich ciał, umysłu i duszy. Czy to nie brzmi wspaniale? Możecie pójść na wspólny masaż, podgrzewane krzemionkowe łóżko w saunie japońskiej, czy wypić kieliszek szampana w jacuzzi. Takie intrygujące i nowe doświadczenia rozbudzą Wasze zmysły na nowo.Tu czekają na Ciebie:

Rocznica w Zielonej Górze w rockowym stylu!

Lubicie szybsze bicie serce i wyrzut adrenaliny już w pierwszych minutach wieczoru? Spróbujcie gorącej rywalizacji, np. podczas gry w kręgle, czy darta. Niezapomniane wrażenia zapewni Wam ruletka z prawdziwym krupierem! To wszystko w towarzystwie fantastycznych brzmień rockowych kapel i soczystych koktajli? Ten wieczór będzie Wasz!

Takie fajne miejsca w Zielonej Górze istnieją!

Mamy dla Was fantastyczną wiadomość: istnieje miejsce w Zielonej Górze, w którym Wasz wieczór podczas rocznicy będzie niezapomniany. MIejsce, które będzie wielokrotnie wspominać. Miejsce, w którym czekają na Was wszystkie opisane wyżej wspomniane wrażenia, czyli PARK 79!!!
Masz nieco szalony pomysł na wyjątkową rocznicę w Zielonej Górze? Chcesz, aby wrażenia były niezapomniane a druga połówka zaskoczona? Napisz do nas, a chętnie pomożemy Ci w organizacji Waszej rocznicy! WYSYŁAM WIADOMOŚĆ

Wakacje w Zielonej Górze

Ach… wakacje — beztroski smak dzieciństwa. Niegdyś 2 miesiące pełne zabawy i szaleństw, a dziś: zaledwie kilka dni urlopu. Nic więc dziwnego, że wszyscy chcemy jak najlepiej wykorzystać…

Czytaj dalej...