fbpx

O nas

Misja ROZRYWKA – czas start!

Cześć! Z tej strony najbardziej rozrywkowa ekipa w Zielonej Górze – PARK 79!
Jesteśmy tu dla Ciebie, a w zasadzie: dla Twojej rozrywki i relaksu. To dla rozrywki, czy relaksu? Najlepsze jest to, że Ty wybierasz!

Królewski tort Centrum rozrywki PARK 79 tworzą 4 smakowite kawałki:

Hades Sport pub & bowling

Piekielnie dobra zabawa i niezapomniana rozrywka? W Hadesie to chleb powszedni! Lubimy rockowe klimaty, nasze autorskie koktajle oraz grę na naszej kręgielni. Jednej z najszybszych w Europie.

Fluo Wellness

Umysł, ciało i dusza potrzebują czasem odpoczynku, aby zdystansować się do świata codziennego. Stworzyliśmy więc dedykowaną strefę, w której poczujesz relaks na swojej skórze. Masaż, sauna, a może grota solna? Na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Wino i Grono

To właśnie tutaj łączą się smaki całego świata i najbardziej interesujących regionów Polski. Opracowaliśmy autorską kartę dań, która gwarantuje niezapomniane doznania. Do towarzystwa zaprosiliśmy też wyjątkowe wino z lubuskich i światowych winiarni. Słowem – Dolce Vita!

Grape Town Hotel****

5-gwiazdkowy komfort w 4-gwiazdkowym hotelu – takie niesamowite cuda się u nas dzieją! To właśnie w naszych pokojach odnajdziesz relaks i ukojenie po długim dniu. Nic tylko wskoczyć do ogromnego, wygodnego łóżka i wybrać ulubiony kolor LED-ów, których delikatnie migoczące światło pozwoli Ci oddać się w ręce Morfeusza…

Karuzela wyjątkowych korzyści

Kontakt:

al. Wojska Polskiego 79, 65-762 Zielona Góra

Tel: 68 353 70 92
E-mail: biuro@park79.pl

Odkryj najlepsze sposoby na pełen relaks i atrakcyjne spędzanie czasu.

Poznaj tajniki organizacji wyjątkowych wydarzeń, efektywnego odpoczynku i zbalansowanego trybu życia. Przy okazji dowiedz się, co ciekawego dzieje się w Zielonej Górze.
Zapisz się i co tydzień odkrywaj nowe z naszych tajemnic.
[activecampaign]