fbpx

Najlepsze miejsce na rozrywkę w Zielonej Górze: Odkryj nasze niezwykłe atrakcje!

Zielona Góra to największe (i zdaniem wielu: najlepsze) miasto w województwie lubuskim. Jest pełne atrakcji i pięknych widoków — toteż każdego roku przybywają tutaj tysiące turystów. Jednym wystarczy spacer po zielonogórskim deptaku i szlaku bachusikowym, a innym: wizyta w palmiarni i parku winnym. Dla niektórych to jednak zbyt mało, by poziom satysfakcji sięgnął zenitu. I to właśnie specjalne dla takich osób powstało miejsce wyjątkowej rozrywki i wypoczynku. Jego nazwa to Park 79, a dziś zabierzemy Cię na krótką wycieczkę po nim. Jesteś spakowany?

Restauracja Wino i Grono — na dobry początek dnia!

Podróż po kompleksie rozrywki i relaksu zaczniemy od… restauracji Wino i Grono. W końcu: czym byłaby wycieczka z pustym żołądkiem? Zamówisz tutaj wszystko, czego tylko Twoja dusza zapragnie. Od tradycyjnej kuchni polskiej, przez włoskie makarony, aż po egzotyczne dania azjatyckie. A to wszystko z dodatkiem pysznego wina wprost z dyspensera na kieliszki. Co jeszcze wyróżnia Wino i Grono?
Wybrałeś już, co chcesz zjeść na obiad? To świetnie, możemy ruszać dalej w głąb kompleksu!

Wellness Fluo — sport i odpoczynek w jednym miejscu

Teraz nadszedł czas, aby spalić trochę kalorii. No, albo udać się na zasłużony odpoczynek. Ewentualnie jedno i drugie.
W pierwszej kolejności radzimy wybrać się na energetyczną Strefę fitness. To połączenie nowoczesnej siłowni oraz kortu do squasha — wyobrażasz sobie lepszą rozrywkę ze znajomymi lub rodziną? Później możesz odwiedzić rozbudowaną Strefę SPA: czyli miejsce, w którym odpocznie zarówno Twoje ciało, jak i umysł. Chcesz wiedzieć, co tam na Ciebie czeka?

Kręgielnia Hades — najbardziej rozrywkowy lokal w mieście

Po wizycie w Wino i Grono oraz Fluo słońce już pewnie dawno zaszło za horyzontem. A noc oznacza jedno — początek zabawy w najbardziej rozrywkowym lokalu w mieście!
Hades to oficjalnie klub bowlingowy. Choć niektórzy kojarzą go bardziej z “pubem sportowym” czy “kasynem”. Jak jest jednak w rzeczywistości? To połączenie wszystkiego, co najbardziej szalone! 8-torowa kręgielnia, emocje sportowe na żywo, emocje rodem z Casino Royale, pyszny bar z koktajlami i świetna, rockowa muzyka!
Jest to więc miejsce o wielu twarzach, w którym:
Hades to żywy dowód na to, że najlepsza zabawa zaczyna się po zmroku!
Wierz nam lub nie, ale to jeszcze nie jest ostatnia atrakcja na dziś.

4-gwiazdkowy hotel Grape Town — czyli czas na odpoczynek

Na zakończenie podróży czeka na Ciebie jeszcze 4-gwiazdkowy hotel Grape Town — to właśnie tutaj spędzisz najbardziej luksusową noc swojego życia.
Chcesz to zobaczyć na własne oczy? Już teraz wybierz się na wirtualny spacer (klikając tutaj) i przekonaj się o naszym wysokim standardzie! A po udanej nocy… wybierz się na spacer po zapierającej dech w piersiach okolicy! Możesz też wpaść do naszego centrum konferencyjnego dla ponad 400 osób.

Razem tworzymy Park 79 — niezwykłe miejsce w Zielonej Górze

Znajdziesz nas przy Alei Wojska Polskiego 79 w Zielonej Górze (jesteśmy otwarci przez cały rok). Zabierz ze sobą paczkę znajomych, najbliższą rodzinę albo drugą połówkę i wypocznij za wszystkie czasy!Tu czekają na Ciebie:
To jak — kiedy możemy spodziewać się Twojej wizyty? Pozdrawiamy i do zobaczenia!

Wakacje w Zielonej Górze

Ach… wakacje — beztroski smak dzieciństwa. Niegdyś 2 miesiące pełne zabawy i szaleństw, a dziś: zaledwie kilka dni urlopu. Nic więc dziwnego, że wszyscy chcemy jak najlepiej wykorzystać…

Czytaj dalej...