fbpx

Dzień ojca w Zielonej Górze

Odnalezienie najlepszego prezentu na Dzień Ojca nie należy do zadań łatwych. Skąd mamy wiedzieć, czego potrzeba osobie, która rzadko dzieli się swoimi emocjami. Co więcej, często w swoim hobby jest takim specjalistą, że nie sposób kupić mu już nic nowego i przydatnego do jego realizacji. Są jednak przynajmniej 3 rzeczy w Zielonej Górze, które możesz zrobić. Jakie? Czytaj dalej!

Zadbaj o zdrowie w Dzień Ojca

Spokojnie, spokojnie. Wiemy, co myślisz. Nie trzeba od razu wysyłać Taty na okresowe badania u lekarza, czy zmuszać do wizyty na siłowni, gdy jego pasją jest oglądanie meczów sportowych. (Podkreślmy tu słowo: oglądanie) O zdrowie można zadbać także sposobami, które są dość łagodnymi czynnościami.
Czy wiesz, że pobyt w saunie redukuje stres i zmęczenie, łagodzi dolegliwości bólowe stawów i zapobiega ich powstawaniu, a także zwiększa wydolność organizmu i ujędrnia skórę? Właśnie! Tyle korzyści, a to wszystko podczas… siedzenia lub leżenia! Nie ma nic prostszego!
Sprawdź ofertę Strefy SPA we FLUO Wellness -> TUTAJ

W Zielonej Górze wybierzcie się na rower

To już nieco bardziej zaawansowana sportowo opcja, choć nadal mieści się w ramach aktywności fizycznej o niskiej intensywności. Przypomnij sobie: kiedy razem z ojcem ostatnio byliście na rowerach? Wokół Zielonej Góry jest wiele interesujących ścieżek rowerowych do odkrycia. Część przez malownicze lasy, w których możecie się zatrzymać np. na piknik i, przy okazji, pooddychać świeżym powietrzem. Nie macie rowerów? Nic straconego! Możecie skorzystać z rowerów miejskich lub wypożyczalni w PARKU 79.

Dzień ojca w Zielonej Górze w sportowym stylu

Jeśli pasją Twojego Taty jest sport, nie ma nic lepszego, niż możliwość przeżywania tych emocji na żywo – na stadionie. Zielona Góra słynie ze swoich tradycji w dziedzinie żużlu. Skorzystajcie z faktu, że profesjonalny stadion, na którym rozgrywają się taki wydarzenia, jak zawody pierwszej ligi macie pod samym nosem! Przeżycia gwarantowane!

Wakacje w Zielonej Górze

Ach… wakacje — beztroski smak dzieciństwa. Niegdyś 2 miesiące pełne zabawy i szaleństw, a dziś: zaledwie kilka dni urlopu. Nic więc dziwnego, że wszyscy chcemy jak najlepiej wykorzystać…

Czytaj dalej...