fbpx

Dzień Matki w Zielonej Górze

Mamy często są zapracowane, zabiegane i zmęczone ogromną ilością codziennych obowiązków. W ich święto chcemy zaproponować im choć odrobinę relaksu i tym samym zobaczyć ten piękny uśmiech na twarzy. Czy można tego dokonać, jednocześnie zapewniając rozrywkę reszcie członków rodziny? Sprawdź, jak można obchodzić Dzień Matki w Zielonej Górze!

Relaks dla Mamy – jak go znaleźć?

Pomyślmy więc: na co najczęściej zdarza się narzekać Mamom?
Oj, długa ta lista! Ale spokojnie, jednym zaproszeniem można wpłynąć pozytywnie na większość z tych zdań: Zaproście Mamę na wyjście do SPA.
SPA to miejsce, w którym nie używa się telefonów. Czas tam spędzony pozwala zadbać o zdrowie ciała i wyciszyć umysł. Jest też chwilą tylko dla siebie, w której skutecznie redukuje się poziom stresu oraz napięcia mięśni. Moment, w którym Mama w końcu znajdzie czas na spokojne, głębokie oddychanie bez biegających wokół dzieci, gotowania kolacji, czy żmudnego sprzątania.
W ramach wyjścia do SPA możecie wybrać dwie opcje: dedykowane zabiegi indywidualne (np. masaż gorącymi kamieniami, peeling skóry, sesja floatingu) lub zaprosić Mamę do strefy, w której sama wybierze najlepszą formę wypoczynku dla siebie (np. saunę, jacuzzi, czy grotę solną). W tym pierwszym przypadku należy szczególnie pamiętać o rezerwacji miejsca z wyprzedzeniem. W Dzień Matki kalendarz zabiegów potrafi się niezwykle szybko zapełnić!

Co w tym czasie może robić rodzina?

Wiadomo, zawsze można poprosić Babcię i Dziadka o opiekę nad wnukami, jednak jest też inne rozwiązanie. Takie, przy którym świetnie będą bawić się dzieci, jak i Tata. Co to takiego? Niesamowita rywalizacja podczas gry w kręgle! Możecie wybrać standardową rozgrywkę lub wybrać różnorodne mini-gry. Do tego chipsy, burgery i kolorowe napoje, a na pewno godzina szybko Wam minie. Jak to mówią – wilk syty i owca cała! Chcecie spróbować? Zapraszamy do PARKU 79!

Idealny dzień matki w Zielonej Górze!

PARK 79 to miejsce, w którym Mama może odpocząć w zaciszu Strefy SPA lub wybranych w niej indywidualnych zabiegów. W tym czasie dzieci, pod opieką opiekuna, będą bawić się w najlepsze. Wyszaleją się za wszystkie czasy podczas gry w kręgle, dając również odrobinę wytchnienia po szalonej rozgrywce.
Na zakończenie tego wieczoru, całą rodziną możecie udać się na wspólną kolację do Wino i Grono – restauracji, którą użytkownicy portalu Tripadvisor uznali za nr 1 w Zielonej Górze. Różnorodne smaki, zawarte w karcie menu, sprawią, że każdy członek rodziny odnajdzie dla siebie danie, które mu posmakuje. Gwarantujemy, że ten wieczór zapamiętacie na długo!

Wakacje w Zielonej Górze

Ach… wakacje — beztroski smak dzieciństwa. Niegdyś 2 miesiące pełne zabawy i szaleństw, a dziś: zaledwie kilka dni urlopu. Nic więc dziwnego, że wszyscy chcemy jak najlepiej wykorzystać…

Czytaj dalej...