fbpx

Dzień dziecka w Zielonej Górze

Marzysz czasem o tym, aby obudzić w sobie wewnętrzne dziecko? Chcesz przeżyć coś niezwykłego w Zielonej Górze, ale jakby… brakuje Ci okazji? Dobra wiadomość jest taka, że nie musisz czekać na kolejny festyn na deptaku z okazji dnia dziecka. Nie martw się też, jeśli przegapiłeś zielonogórskie świętowanie w 2023. Całej swojej rodzinie możesz podarować rozrywkę — choćby i dzisiaj. Zainteresowało Cię to? Czytaj dalej!

Najpopularniejszy dzień dziecka w Zielonej Górze jest przereklamowany!

Skąd w ogóle taki pomysł mógł nam wpaść do głowy? Doskonale wiemy, że lubuskie świętowanie jest wspaniałe, a organizatorzy przygotowują wszystko na tip top. Często sami uczestniczymy w wielkiej zabawie. Ma ona jednak jedną, wielką, poważną wadę, której nie sposób przeoczyć… Odbywa się tylko raz w roku! :((( Naszym zdaniem obchody dnia dziecka powinny być codziennie, a nie tylko 1 czerwca 2023 o 12.00.
Dni przepełnione atrakcjami, w których mogą wziąć udział zarówno dzieci, jak i dorośli, by wspólnie spędzić czas w fantastycznej atmosferze, powinny stać się codziennością! Zamiast spotkaniem jedynie od święta… Jednak… czy jest możliwe, aby zgrana rodzina zorganizowała sobie taką rozrywkę w Zielonej Górze? Wierzymy, że tak!

Wycieczki rowerowe nie tylko 1 czerwca!

Świętowanie dnia codziennego, spędzonego rodzinnie można rozpocząć od wycieczki rowerowej. W Zielonej Górze znajdziecie wiele ścieżek, które zadowolą krótko- i długodystansowych kolaży. Rowery możecie zabrać na przejażdżkę po mieście, by przy okazji odwiedzić całą rodziną zielonogórski deptak. Chcecie zapomnieć o miejskim zgiełku? Wybierzcie świeże powietrze w okolicznych lasach. Pamiętaj: sport to zdrowie! Rower daje zaś sporo zabawy i łatwo zorganizować wycieczkę dla całej rodziny. Na koniec możecie zorganizować piknik na polanie — dzieci będą miały z tego sporo frajdy!

Pokibicujcie razem!

Czy wiesz, że Zielona Góra to miasto wielu sportów? Jeżeli nie chcecie od razu zapisywać się do drużyn i klubów, zainteresujcie się kibicowaniem! Do wyboru są słynne rozgrywki żużlowe, organizowane na stadionie, liczne występy piłkarzy ręcznych, czy różne odmiany piłki nożnej. Gwarantujemy, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Śledźcie uważnie strony internetowe ulubionych klubów — często organizują różne imprezy: gry i zabawy dla najmłodszych, festyny rodzinne, pokazy, konkursy, czy koncerty. Takimi niewielkimi wydarzeniami możecie zapewnić sobie mnóstwo atrakcji!

Wybierzcie różnorodne atrakcje w 1 miejscu!

Lubicie mieć duży wybór atrakcji w jednym miejscu? Nie wiemy, czy mieliście okazję do wspólnej zabawy w PARKU 79. To całkiem nowe miejsce na mapie Zielonej Góry. Centrum Rozrywki i Relaksu organizuje zabawy dla dzieci i dorosłych, młodszych i starszych, kobiet i mężczyzn. Tutaj każdego dnia masz dostęp do różnorodnych aktywności: gry w squasha, rzutki, czy kręgle; relaksu w saunie, jacuzzi, czy podczas masażu. A to wszystko zwieńczone przepysznym jedzeniem, które łączy smaki lubuskie, polskie i międzynarodowe — przygotowane w unikalnej recepturze. Chcemy, żebyście bawili się świetnie! Sprawdzisz nas? 🙂

Wakacje w Zielonej Górze

Ach… wakacje — beztroski smak dzieciństwa. Niegdyś 2 miesiące pełne zabawy i szaleństw, a dziś: zaledwie kilka dni urlopu. Nic więc dziwnego, że wszyscy chcemy jak najlepiej wykorzystać…

Czytaj dalej...