fbpx

Szukasz uniwersalnego prezentu dla swoich pracowników lub klientów? Sprawdź nasze vouchery prezentowe!

Czy ty też mierzysz się z tymi wyzwaniami?

Jeśli nic z tym nie zrobisz

Mamy dobrą wiadomość. Nie musi tak być!

Dlaczego? Bo zajmiemy się wszystkim za Ciebie. Wielu właścicieli firm, przychodzi do nas z podobnymi problemami, a my w 100% je rozumiemy. W końcu prowadząc firmę, warto się skupić na tym co umie się robić najlepiej.
Możemy Ci zagwarantować, że w Parku 79 potrafimy sprawiać prezenty naprawdę bardzo dobrze. Właśnie dlatego przygotowaliśmy nasz voucher prezentowy, który będzie doskonałym upominkiem!

Voucher prezentowy Park 79

Park 79 to kompleks wielu obiektów, które możesz znaleźć w jednym miejscu. Goście mają do dyspozycji takie miejsca jak:

Wybierz opcję dla siebie

Vouchery są ważne 365 dni od daty zakupu. Voucher w formie open do wykorzystania na wszystkie produkty i usługi w kompleksie PARK 79.
WAŻNE: Osoba wybiera czy voucher ma dostać w formie elektronicznej, odebrać z recepcji, czy ma zostać przesłany pocztą. W przypadku wybrania opcji wysyłkowej obowiązuje dodatkowa opłata 20 PLN.

Pub Hades

Kręgielnia dla najbardziej wymagających graczy – posiadamy jedną z najnowocześniejszych kręgielni w Europie. Dzięki temu możesz zagrać w bardziej efektywny sposób, a wrażenia będą zupełnie inne niż w przypadku tradycyjnych torów do kręgli.
Piekielnie dobra, autorska karta koktajli – Nasze autorskie koktajle pozwolą Ci spróbować oryginalnych połączeń smaków, które z pewnością zachwycą Twoje podniebienie. Każdy koktajl został stworzony w rockowym stylu, co dodaje mu wyjątkowego charakteru.
Dla osób poszukujących niecodziennych doznań, chcących posmakować czegoś nowego – nasze koktajle będą idealną opcją.

Wino i Grono

Najlepsza restauracja w Zielonej Górze (według TripAdvisor) – jesteśmy najlepsi od 2018 według opinii naszych gości.
Łączymy regiony i kultury – naszym głównym hasłem jest „Łączymy regiony i kultury”. Dzięki temu możecie spróbować smaków z różnych zakątków Polski i świata bez potrzeby ich odwiedzania. Produkty wysokiej jakości pozwalają cieszyć się autentycznym smakiem dania.
Każdy talerz jest okazją do wirtualnej podróży i poznania kultury innych regionów, a to wszystko dzięki łączeniu różnych smaków i potraw w jednym miejscu.

Fluo Wellness & Spa

Kompleks Saun – W naszym obiekcie znajdziesz kompleks profesjonalnych saun, które pozwolą Ci oczyścić ciało z toksyn i zrelaksować się wyjątkowym klimacie.
Nasze sauny są stworzone w taki sposób, aby wszyscy goście mogli czuć się komfortowo. Dzięki temu każdy może w pełni skorzystać z benefitów, jakie dostarcza sauna, która doskonale wpływa na rozluźnienie mięśni, oraz relaks.
Grota Solna – Jako jedyna grota solna w Zielonej Górze posiada tężnie, która wtłacza jod do powietrza, co ma bardzo korzystny wpływ na Twoje zdrowie. Grotę solną można porównać z pobytem nad morzem – już tylko 45 minut w grocie równa się 3 dniom nad morzem.
Floating – floating to zabieg, który polega na unoszeniu się na powierzchni wody nasyconej solą Epsom. Założeniem floatingu jest odizolowanie się od jak największej ilości bodźców zewnętrznych. Godzinny seans w kapsule floatingowej z solą Epsom może zrekompensować brak 4 godzin snu i przyspieszyć regenerację ciała.
Masaże – tylko u nas dostaniesz wszystkie ciepłe elementy masażu. Zaczynając od łóżka, przez ręczniki, idąc przez olejki, kończąc na zawsze ciepłych rękach masażystów. To przynosi jeszcze większą ulgę i relaksację dla klientów podczas masażu.

Grape Town Hotel

Wyjątkowy hotel – Znakomita baza noclegowa z 78 pokojami o różnym standardzie w Zielonej Górze.
Idealne miejsce na odpoczynek – Wszystkie pokoje, które oferujemy, zaprojektowane są w stylu przypominającym o tradycji naszego miasta. Ich jasne i pogodne wnętrza dodają pozytywnej energii, a wygodne meble zapewniają maksymalny komfort. Dodatkowym atutem pomagającym zrelaksować się po ciężkim dniu jest bezpośrednie sąsiedztwo natury, która okala cały hotel.

Dlaczego warto zakupić Voucher Podarunkowy?

FAQ

Czym jest Park 79?
To kompleks obiektów, w których skład wchodzą: hotel, restauracja, pub z kręgielnią oraz spa.
Czy mogę zakupić voucher na dowolną kwotę?
Tak. Wystarczy, że wybierzesz taką opcję podczas składania zamówienia.

Czy mogę zwrócić voucher?
Po zakupie nie ma opcji zwrotu.

Jak długo jest ważny voucher?
Voucher jest ważny 365 dni od daty zakupu.

Jak mogę się z wami skontaktować w celu zadania dodatkowych pytań?
Możesz odezwać się do nas mailowo na: biuro@park79.pl